jakość powietrza a bieganie, gdzie szukać ?

jakość powietrza a bieganie, gdzie szukać ?

Korzystacie z kalkulatora biegowego? Zastanawiam się czy można polegać na tych wyliczeniach? Gdzie mogę znaleźć wiarygodny kalkulator, który wskaże właściwe wartości?

roudee

Posty: 2

 
Korzystam z kalkulatora BMI ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o wadze.

labuh

Posty: 5

 
Dla mnie bieganie jest niezwykle ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niezwykle szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wówczas są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, zatem należałoby ważne jest, aby zadbać o nie.

Lupusx

Posty: 3

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

irecki67

Posty: 26

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za bardzo pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

pawel253

Posty: 4

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to niezwykle dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Jasio234

Posty: 3

 
U mnie dobre tętno podczas biegania to 120 uderzeń, lecz mam znajomego, który biega od dużo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, lecz i wytrenowania, dlatego należałoby sporo biegać dla swojego zdrowia. Wówczas nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

HalskiPol

Posty: 4

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o dużo lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, niemniej jednak przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt dużo smogu.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

Aniusiaaa1

Posty: 2