Serwis ploterów HP, jaka firma ?

Serwis ploterów HP, jaka firma ?

Obecnie awarii w mojej firmie uległ mój dość wysłużony ploter. Czy w waszej opinii opłaca się go oddawać do naprawy czy może zakupić nowy sprzęt o znacznie lepszych parametrach i to z niego korzystać?

derbuś45

Posty: 15

 
Jeżeli prowadzisz swoją firmę w Poznaniu to serwisów oferujących naprawę ploterów masz naprawdę sporo. Osobiście radziłbym Ci jednak udanie się do serwisu specjalizującego się w ploterach konkretnej marki. Z doświadczenia wiem, że serwisy tego typu zdecydowanie lepiej świadczą swoje usługi.

raptofil

Posty: 16

 
Mój znajomy w sytuacji gdy jego ploter tak samo jak Twój przestał działać z dnia na dzień zdecydował się na jego naprawę i nie żałuje swojej decyzji ponieważ zaoszczędził niezwykle mnóstwo pieniędzy a ploter działa jak nowy.

Wygodniś22

Posty: 13

 
Sam od długiego czasu korzystam z usług serwisu: http://naprawaploterow.com i moim zdaniem jest on najlepszym jaki obecnie działa w tej branży.

domniki56

Posty: 13

 
Jeśli faktycznie zależy Ci na zaoszczędzeniu pieniędzy to w mojej opinii naprawa jest jedynym słusznym wyjściem. Twój ploter po niej będzie jak nowy więc nie musisz się obawiać o jego ponowną awarię po krótkim okresie użytkowania gdyż będzie ona mało prawdopodobna.

rohnop37

Posty: 12

 
Na Twoim miejscu najpierw sprawdziłbym koszty naprawy Twojego plotera ponieważ mogą być one bardzo niskie a zakup nowego to bardzo duży wydatek i zdecydowanie nieopłacalny w przypadku drobnej awarii.

woytazo

Posty: 23