gabinet kosmetyczny w Krakowie, oferta ?

gabinet kosmetyczny w Krakowie, oferta ?

Dzień dobry :) Szukam profesjonalnego salonu urody w Krakowie, który gwarantuje mikrodermabrazję. Jaki polecacie?

Franuś

Posty: 10

 
Nie ma to jak profesjonalny peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, ponieważ dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

edyta123

Posty: 17

 
Tutaj mają dużo interesujących zabiegów pielęgnacyjnych https://www.munecakrakow.pl. Polecam, albowiem sama tu chodzę. Zawsze fachowe usługi. Poza tym miła atmosfera i doskonała pomoc w wyborze zabiegu, gdy przyszłam pierwszy raz. Cennik przystępny. Salon urody w Krakowie godny polecenia.

cinto

Posty: 21

 
Myślałam o tym, żeby sięgnąć z jakiegoś takiego fachowego zabiegu, ale musiałabym być pewna, iż to dobra kosmetyczka w Krakowie. Sporo słyszałam, iż takie zabiegi potrafią narobić wiecej szkody niż pożytku.

juron

Posty: 7

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, iż jestem zadowolona, lecz musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi doskonale się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, lecz trzeba się nie ulega wątpliwości pilnować z jedzeniem itp. :D

adam.p34

Posty: 9

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może rzeczywiście dużo złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

Damiano

Posty: 20

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również szukam i jakoś nie mogę trafić, bo stale mi coś nie pasuje. Chodzi może bardziej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, że wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

Kitas

Posty: 13