my cafe przepisy, polecicie

my cafe przepisy, polecicie

Czy gra moja kawiarnia jest dostępna w formie mobilnej? Gra ktoś w to? Trudno się gra? Są może jakieś poradniki jak prowadzić kawiarnie? Chodzi mi o jakieś przepisy, albo o to, w jaki sposób można wyposażyć wnętrze lokalu?

hejjju

Posty: 1

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i mnóstwo innych. Im dłużej się gra tym więcej się o takiej grze wie, zatem warto korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w bezproblemowy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wtedy w grze o mnóstwo lepsi niż teraz.

Klara323

Posty: 2

 
Jeśli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko odszukać. Nie korzystałem z niej jeszcze, niemniej jednak widziałem, iż tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

Kamigyq

Posty: 2

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bo tylko trochę czytałem to, co znajduje się na stronie, jaka jest grze poświęcona. Warto to jednakże sprawdzić dokładniej.

andzelikk

Posty: 9

 
Gra wygląda rzeczywiście ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, dlatego nie zaszkodzi żeby sprawdzić czy ta spełni moje oczekiwania.

Marioleczka

Posty: 4

 
Gier jest niezmiernie wiele, ale akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i powoduje mi to sporo przyjemności, wobec tego chętnie polecam ją innym. Trzeba się naturalnie skupić, trzeba korzystać z poradników, ale z biegiem czasu takie granie jest o sporo prostsze. Można uzyskiwać o sporo doskonalsze efekty własnej pracy.

aGamelo

Posty: 2

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, jaka grę niezmiernie dokładnie opisuje. Wiem, iż można tam odnaleźć mnóstwo poradników i trików, zatem każdy coś dla siebie znajdzie.

Klaudi

Posty: 11

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, niemniej jednak nie za bardzo mi szło. Może, dlatego iż nie mam zbyt dużo czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

Grabow12

Posty: 3

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić sporo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

Grabow12

Posty: 2

 
O tym jak zdobywać w my cafe prezenty znajdziecie informacje na stronie internetowej https://my-cafe.pl. tam są wszystkie poradniki, triki i inne ciekawe rozwiązania do gry.

sgemino

Posty: 18