kuchnie na wymiar slask, znacie ?

kuchnie na wymiar slask, znacie ?

Dzień dobry, znacie doświadczoną firmę, jaka wykonuje kuchnie na wymiar? Jesteśmy w trakcie remontu domu i potrzebuje kogoś na już.

Pendrzec

Posty: 1

 
Powiem Ci, że jeśli mieszkasz na poddaszu to jak najbardziej powinnaś wykonać sobie kuchnie na wymiar. Jeśli jesteś ze Śląska to mogę podać Ci adres firmy, która mi wykonywała usługę. https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/ tu masz ich stronę internetową, są bardzo profesjonalni i doświadczeni.

namok

Posty: 2

 
Z żona zdecydowlaiśmy się na kuchnie na wymiar w Katowicach i powiem wam, że była to niezmiernie dobra decyzja. Sami wybieraliśmy, jakie szafki chcemy mieć i ilość szuflad. Kuchnia jest niezmiernie funkcjonalna i spełnia nasze potrzeby.

daga45

Posty: 2

 
Bardzo dobrym pomysłem jest kuchnia na wymiar. Samemu można wybrać jej funkcjonalność. Dopasować ilość szafek, kolory, blaty, a także wysokość szafek wiszących.

090913123

Posty: 4

 
Cześć, my rok temu wykonywaliśmy kuchnie na wymiar. Robiła nam to firma z Katowic i jesteśmy bardzo zadowoleni. Z jakiego miasta jesteś?

pawel253

Posty: 9

 
Powiem Ci, że bardzo dobrze robisz. My 3 lata temu robiliśmy remont i w ostatniej chwili podjęliśmy decyzję że będziemy robić kuchnie na wymiar w Katowicach. Blaty są na doskonałej wysokości, mam szafki i szuflady dopasowane do moich potrzeb. Jestem bardzo zadowolona.

Grabow12

Posty: 2