informatyk, polecicie firmę?

informatyk, polecicie firmę?

Poszukuję serwisu laptopów, który zajmuje się wymianą części. Prawdopodobnie grafika nie działa jak trzeba i zatem mam kłopoty z obrazem. Nie wiem może to coś innego, zatem konieczny mi jest bardzo fachowy serwis.

mack

Posty: 1

 
Gdyby nie informatyk to bym miał poważne kłopoty z odzyskiwaniem danych z dysku twardego. Dysk był mocno zniszczony, dlatego myślałem, że się nie uda. Na szczęście większa część danych dało się odzyskać i jestem niezmiernie zadowolony. Polecam oddać komputer komuś, kto się na tym faktycznie niezmiernie dobrze zna.

Klara323

Posty: 3

 
Polecam wizytę w serwisie komputerowym w Świdniku. Swoją ofertę mają na stronie https://itex-serwis-komputerow.pl. są na wszystko bardzo dobrze przygotowani.

Yuri20 

Posty: 5

 
Nie znam się kompletnie na komputerach. Zawsze jak pojawi się jakaś awaria to korzystamy z pomocy informatyków, bo to dla mnie bezpieczniejsze rozwiązanie. Można w ten sposób zyskać naprawdę bardzo dużo. Wiem, że trzeba zapić, ale się opłaca.

labuh

Posty: 9

 
Mnie serwis laptopów bardzo pomógł. Miałem kłopoty z kartą graficzną, wobec tego prędko zabrali się za pracę i dali radę. Polecam specjalistów, bo samemu to można tylko zaszkodzić, a potem taka naprawa jest o mnóstwo trudniejsze i oczywiście o mnóstwo wiecej kosztuje.

namok

Posty: 2

 
Bez serwisu komputerów to bym ze sprzętu nie korzystał. Mam pecha i ciągle się coś dzieje nie tak. Dobrze, iż są fachowcy, którzy są w stanie mi pomóc.

Marioleczka

Posty: 9