język angielski w żłobku w Krakowie, znacie ?

język angielski w żłobku w Krakowie, znacie ?

Czy daje coś nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie? Chodzi mi o dodatkowe zajęcia prowadzone przez specjalistów? Macie w tym jakiekolwiek doświadczenie? Czekam na Wasze opinie.

tomalix

Posty: 1

 
Z tego, co wiem to nauką angielskiego w żłobku w Krakowie zajmuje się grupa lektorów, którzy mają w tym bardzo duże doświadczenie. Korzystają z najlepszych metod. Bawią się i uczą jednocześnie, dlatego przynosi to same pozytywne efekty. Muszę dowiedzieć się dokładnie, kto to jest i dam wtedy Wam znać.

dobryrd

Posty: 2

 
Ofert z lektorami jest bardzo dużo, dlatego na pewno każda osoba znajdzie kogoś właściwego dla siebie. Wystarczy tylko przeglądać programy nauczania, jakie mają. Dla małych dzieci nauczanie to głównie zabawa.

Rouudee

Posty: 3

 
Jeżeli ktoś interesuje się nauką angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie to tutaj https://happystudents.pl jest niezwykle dobrze przygotowana oferta. Mamy dostęp do ludzi z niezwykle duża wiedzą i doświadczeniem.

Yuri20

Posty: 3

 
Profesjonalne nauczanie angielskiego w przedszkolu w Krakowie jest bardzo istotne. Wybieramy kogoś, kto wie jak się tym zająć. To mają być bardzo dobrze opracowane lekcje. Dziecko ma się bawić, niemniej jednak jednocześnie uczyć, bo za to płacimy. Szukajmy, dlatego kogoś takiego, kto spełni w stu procentach nasze wymagania.

12erBis

Posty: 5

 
Korzystaliśmy z usług lektora angielskiego w żłobku w Krakowie i dziecko było zachwycone. Prędko nauczyło się podstawowych słówek, a potem było już tylko lepiej. Według mnie to była bardzo dobra decyzja, aby zapisać dziecko na takie zajęcia. Dużo na tym zyskaliśmy i dzisiaj dziecko w podstawówce nie ma problemów z angielskim.

Lupusx

Posty: 7