sosna carsten, gdzie kupię?

sosna carsten, gdzie kupię?

Ma ktoś może sosnę green twist w ogrodzie? Potrzebuje sadzonek, ale najlepiej z jakiegoś dobrego źródła. Wcześniej miałem, ale niestety zmarniała, dlatego wolę zapłacić więcej, ale mieć coś, co jest warte tych pieniędzy.

jajosz12

Posty: 1

 
Ogrodnictwem za mocno się nie zajmuje, ale wiem, że brat kupuje wszystkie rośliny i akcesoria przez Internet. Nie ma czasu na bieganie po sklepach, dlatego wybrał wysyłkę. Nie słyszałem żeby był niezadowolony z oferty, jaką otrzymał. Dopytam go gdzie robi zakupy.

Ekurygo

Posty: 3

 
W ogrodzie przerabiałem już inne rośliny. Nie powiem, które są najlepsze, albowiem tak rzeczywiście zależne jest to od mnóstwo czynników. Znaczące będzie to, które mamy ziemię, albowiem im gorsze tym z trudem ładniejsze rośliny hodować. Liczy się również to, które mamy doświadczenie, zatem trzeba do tego dopasować wszystkie rośliny.

Sikast

Posty: 2

 
Ofert z roślinami jest bardzo dużo. Wszystkich się nie pomieści w ogrodzie chyba, że ma się kilka hektarów. Trzeba coś wybierać i dobrze analizować, co gdzie ma być?

HalskiPol

Posty: 4

 
Iglaste potrzebują bardziej kwaśnej ziemi, dlatego jeśli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się różne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i bardzo brzydkie.

esdoen1

Posty: 10

 
Nabyłem sosna green twist sadzonki w sklepie https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-wejmutka-Green-Twist-Pa-C5/9322. Mnie ta roślina wyśmienicie pasuje do całości. Nabyłem jednego i jest centralnie posadzony. Przyjął się bez żadnych kłopotów. Stworzyłem mu odpowiednie warunki i dałem nawozów. Polecam wszystkim ten sklep.

TomekK

Posty: 4

 
Na początku zanim cokolwiek zaczniemy kupować to trzeba będzie wykonać sobie plan. Pamiętajmy, iż iglaki mają inne żądania i liściaste mają inne. Połączenie jednego i drugiego nie zawsze jest możliwe. Chcemy żeby ogród był piękny? W takim razie trzeba odszukać czas na dopasowanie wszystkich roślin.

labuh

Posty: 2

 
Według mnie najpiękniejsza jest sosna wiethorst i wszystkim taką sadzonkę polecam. Stworzenie warunków dla tej sosny nie jest wcale uciążliwe, dlatego każdy na spokojnie sobie z tym poradzi. Wystarczy czytać dokładnie opisy.

Komuka

Posty: 2

 
Mam cyprysika sadzonkę ze sklepu www i wszystko jest w porządku. Roślina się przyjęła i dzięki opisowi wiedziałem, które stworzyć jej warunki. Jestem usatysfakcjonowany z tego, albowiem w niskich cenach były wtedy dostępne cyprysy. Nabyłem ich kilka i z żadnych z nich nie mam dziś żadnego problemu. Polecam takie zakupy.

Komimya

Posty: 2