Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Naturalne kosmetyki w dobrej cenie, gdzie znajdę? Kojarzycie sensownie zaopatrzone sklepy internetowe z maseczkami, peelingami, kremami i tak dalej? Skórę mam naczynkową także dość trudno jest mi dobrać do niej optymalne kosmetyki.

audi80

Posty: 8

 
Jakoś nigdy nie byłam kobietą która szczególnie dużą uwagę zwracała na pielęgnacje. Ale dopiero niedawno zaczęłam. Jednak wiek na mnie to wymusił ;) Pierwsze zmarszczki, pierwsze oznaki wiotczenia skóry...to najlepszy motywator był dla mnie.

Iunae_Milt

Posty: 8

 
Nie jestem za bardzo zorientowana w tych naturalnych rozwiązaniach, ale chyba zacznę się interesować bo moja cera domaga się lepszego traktowania z uwagi na wiek. To jednak nie jest ta regeneracja co kiedyś, coraz więcej widzę zmarszczek i generalnie zapadania się twarzy.

Black_Riot

Posty: 10

 
Peeling naturalny to idzie akurat łatwo zrobić samemu w domu, ale też takie fajne naturalne z owocami w składzie można już kupić bez większych problemów.

daga45

Posty: 13

 
Dużo kremów odmładzających opartych o naturalny skład sprzedaje Enaturalne. Na stronie www.e-naturalne.pl jest cała oferta i opisy konkretnych preparatów. Odkąd zaczęłam ich krem anty anging stosować to czuję się dużo lepiej, skóra zyskała na elastyczności i przy tym nie ma już takiej tendencji do przesuszania jak wcześniej. Choć nie powiem, żeby efekty przyszły od zaraz, musiałam konkretny czas krem nakładać regularnie.

gregBard

Posty: 19

 
Jakiś dobry krem pod oczy to by mi się przydał. Ten co mam teraz to mam wrażenie że jeszcze dodatkowo tylko skórę dociąża, zamiast odświeżać i wzmacniać. Ale tak to jest jak się kupuje kosmetyki w promocji.

ZABA0001

Posty: 7

 
Z chęcią bym wymieniła część kosmetyków na coś lepszego i zdrowszego, ale to się z tego co widzę i wiem wiąże z niemałymi kosztami. Te lepsze produkty potrafią też drogo kosztować często.

Acclaim

Posty: 11

 
Sporo kosmetyków można sobie samemu w domu wyprodukować. Mi się super sprawdza naturalny peeling z kawy i cynamonu. Nie dość, że super pachnie to jeszcze drobinki kawy tak ścierają naskórek, że aż miło.

sprinter5

Posty: 10

 
Ja to mam problem z regularnością jeśli chodzi o pielęgnację. Mam dużo kosmetyków w domu a tak naprawdę używam tylko rzeczy do makijażu – do nakładania i do jego zmywania. A reszta preparatów jakie mam stoi nieużywane.

wisła22

Posty: 10

 
Do oczyszczania skóry twarzy to ja bym polecała maseczkę algową z węglem. Coś takiego kupiłam niedawno w sklepie E-naturalne. To jest od marki Lynia, także sprawdzona firma nie jakaś chińska imitacja, tylko oryginał z Francji. Na moją przetłuszczającą się skórę, która jest dość mocno zanieczyszczona po całym dniu w pracy taka maseczka jest jak wybawienie.

Klaudi

Posty: 24